Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20J akku 3000mAh / 28.80Wh
calcActive())">
Panasonic MC B 20 J, MC-B10P, MC-B20J akku 3000mAh / 28.80Wh
In stock
- SKU
- CS-PMC200VX
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic imurien kanssa:
MC B 20 J
MC-B10P
MC-B20J
MC-B20JP
MC-B20JP-A
MC-B20JP-R
MC-B10P
MC-B20J
MC-B20JP
MC-B20JP-A
MC-B20JP-R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic imurien alkuperäisakut:
AMV10V-8K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-PMC200VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087359 |
| Korvaa | AMV10V-8K |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 87.65 x 45.30 x 45.30mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |