Panasonic Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
PP304
P-P304
P-P304PA/1B
P-P304
P-P304PA/1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P304CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032663 |
| Mitat | 47.82 x 35.83 x 19.48mm |
| Korvaa | PP304, P-P304, P-P304PA/1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |