Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
calcActive())">
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
In stock
- SKU
- CS-BMS770RC
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kotipuhelimen kanssa:
KX-TCA285
KX-TCA385
KX-UDT121
KX-UDT131
KX-TCA385
KX-UDT121
KX-UDT131
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kotipuhelimen alkuperäisakut:
N4FUYYYY0046
N4FUYYYY0047
N4FUYYYY0047
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-BMS770RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067832 |
| Korvaa | SP60BPRA9C / SP60 / 4-268-590-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.44Wh |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |