Panasonic KX-TC1210, KX-TC1220, KX-TC1230 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TC1210, KX-TC1220, KX-TC1230 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P102CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TC1210
KX-TC1220
KX-TC1230
KX-TC1220
KX-TC1230
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P102
P-P102
TYPE 22
P-P102
TYPE 22
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P102CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023913 |
| Mitat | 44.76 x 30.98 x 10.61mm |
| Korvaa | HHR-P102 / P-P102 / TYPE 22 / BBTY0483001 / BBTY0507001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |