Panasonic KX-TC1000, KX-TC1000B, KX-TC1001 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TC1000, KX-TC1000B, KX-TC1001 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P305CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TC1000
KX-TC1000B
KX-TC1001
KX-TC1000B
KX-TC1001
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
P-P305
P-P305A
P-P305A/1B
P-P305A
P-P305A/1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P305CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029366 |
| Mitat | 28.63 x 29.25 x 14.34mm |
| Korvaa | P-P305, P-P305A, P-P305A/1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |