Panasonic KX-FG5210, KX-FG5212, KX-FG5213 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-FG5210, KX-FG5212, KX-FG5213 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P104CL
17,95 €
7,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-FG5210
KX-FG5212
KX-FG5213
KX-FG5212
KX-FG5213
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P104
HHR-P104A
P104A/1B
HHR-P104A
P104A/1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P104CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023685 |
| Mitat | 54.16 x 31.92 x 11.17mm |
| Korvaa | GES-PC619 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.06Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |