Panasonic HHR-P402, KX-FPG371, KX-FPG372 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic HHR-P402, KX-FPG371, KX-FPG372 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P402CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
HHR-P402
KX-FPG371
KX-FPG372
KX-FPG371
KX-FPG372
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P402
HHR-P402A
TYPE 30
HHR-P402A
TYPE 30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P402CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022626 |
| Mitat | 53.04 x 42.60 x 14.39mm |
| Korvaa | HHR-P402 / HHR-P402A / TYPE 30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |