Panasonic Handheld ZE-79, Handheld ZE-79UNCY, Handheld ZE-79XAYE akku 650mAh/2.34Wh
calcActive())">
Panasonic Handheld ZE-79, Handheld ZE-79UNCY, Handheld ZE-79XAYE akku 650mAh/2.34Wh
In stock
- SKU
- CS-PAH79BL
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic viivakoodinlukijoiden kanssa:
Handheld ZE-79
Handheld ZE-79UNCY
Handheld ZE-79XAYE
Handheld ZE-79UNCY
Handheld ZE-79XAYE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
ZE-79XAYE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-PAH79BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026846 |
| Korvaa | ZE-79XAYE |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.34Wh |
| Mitat | 49.20 x 33.70 x 12.20mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |