Panasonic FZ-A1BDAAA1M, Toughpad FZ-A1, TOUGHPAD FZ-A1 4G CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Panasonic FZ-A1BDAAA1M, Toughpad FZ-A1, TOUGHPAD FZ-A1 4G CMOS Akku / Paristo
In stock
- SKU
- CS-PAF100BU
14,95 €
CS-DED610BU yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic tietokoneiden kanssa:
FZ-A1BDAAA1M
Toughpad FZ-A1
TOUGHPAD FZ-A1 4G
Toughpad FZ-A1
TOUGHPAD FZ-A1 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic tietokoneiden alkuperäisakut:
702
12
12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PAF100BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097044 |
| Mitat | 23.28 x 12.76 x 3.84 mm |
| Korvaa | 0702.12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.12Wh |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |