Panasonic FP10, FP2, FP3 akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic PLC-laitteiden kanssa:
FP10
FP2
FP3
FP2
FP3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic PLC-laitteiden alkuperäisakut:
AFP8801
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC272SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135449 |
| Korvaa | AFP8801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 35.43 x 19.34 x 16.65mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |