Panasonic DMW-BLE9, DMW-BLE9PP akku - 750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GF3
Lumix DMC-GF3K
Lumix DMC-GF3R
Lumix DMC-GF3P
Lumix DMC-GF3T
Lumix DMC-GF3W
Lumix DMC-GF3CW
Lumix DMC-GF3CT
Lumix DMC-GF3CR
Lumix DMC-GF3CK
Lumix DMC-S6K
Lumix DMC-GF3K
Lumix DMC-GF3R
Lumix DMC-GF3P
Lumix DMC-GF3T
Lumix DMC-GF3W
Lumix DMC-GF3CW
Lumix DMC-GF3CT
Lumix DMC-GF3CR
Lumix DMC-GF3CK
Lumix DMC-S6K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
DMW-BLE9
DMW-BLE9PP
DMW-BLE9PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLE9MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045366 |
| Korvaa | DMW-BLE9 / DMW-BLE9PP / DMW-BLE9E |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 41.93 x 36.88 x 14.28mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |