Panasonic CD560ES, KX-CD560ES, KX-TCA10 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic CD560ES, KX-CD560ES, KX-TCA10 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P101CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
CD560ES
KX-CD560ES
KX-TCA10
KX-CD560ES
KX-TCA10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P101E
HHR-P101E/1B
HHR-P101E/1B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P101CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030942 |
| Mitat | 10.00 x 30.50 x 43.00mm |
| Korvaa | HHR-P101E / HHR-P101E/1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |