Panasonic BB-GT1500, BB-GT1502, BB-GT1520 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic BB-GT1500, BB-GT1502, BB-GT1520 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P107CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
BB-GT1500
BB-GT1502
BB-GT1520
BB-GT1502
BB-GT1520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P107
TYPE-35
TYPE-35
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P107CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023609 |
| Mitat | 49.62 x 31.71 x 41.39mm |
| Korvaa | HHR-P107 / TYPE-35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |