Panasonic Automated Meter Reading, BR-A, BR-A-TABS akku 1800mAh
calcActive())">
Panasonic Automated Meter Reading, BR-A, BR-A-TABS akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-PLC180SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic PLC-laitteiden kanssa:
Automated Meter Reading
BR-A
BR-A-TABS
Electronic toll collection
Emergency locations transmitte
Memory back-up
Professional electronics
Real-time clocks
Utility metering
Wireless alarms and Security d
BR-A
BR-A-TABS
Electronic toll collection
Emergency locations transmitte
Memory back-up
Professional electronics
Real-time clocks
Utility metering
Wireless alarms and Security d
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic PLC-laitteiden alkuperäisakut:
BR-A
BR-A-TABS
BR-A-TABS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC180SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099406 |
| Korvaa | BR-A / BR-A-TABS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 45.40 x 16.64 x 16.50mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |