Panasonic Attune II HD3, WX-CH455, WX-ST100 akku 700mAh / 2.59Wh
calcActive())">
Panasonic Attune II HD3, WX-CH455, WX-ST100 akku 700mAh / 2.59Wh
In stock
- SKU
- CS-PWT300SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
Attune II HD3
WX-CH455
WX-ST100
WX-ST300
WX-CH455
WX-ST100
WX-ST300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
WX-SB100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWT300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135791 |
| Korvaa | WX-SB100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |