Panasonic Attune, Attune 3020, Attune 3050 akku 1050mAh / 3.89Wh
calcActive())">
Panasonic Attune, Attune 3020, Attune 3050 akku 1050mAh / 3.89Wh
In stock
- SKU
- CS-PWH303SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
Attune
Attune 3020
Attune 3050
Attune I
Attune II
WX-CT420
WX-H3030
WX-H3050
WX-T3020
Attune 3020
Attune 3050
Attune I
Attune II
WX-CT420
WX-H3030
WX-H3050
WX-T3020
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BX-B3030
CE-3030
WX-B3030
WX-B3030M
CE-3030
WX-B3030
WX-B3030M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWH303SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048596 |
| Korvaa | BX-B3030 / WX-B3030 / CE-3030 / WX-B3030M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.03 x 35.55 x 7.29mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |