Panasonic Attune Aio 2050, Ultraplex II 2051, WX-CH2050 akku 1700mAh / 6.29Wh
calcActive())">
Panasonic Attune Aio 2050, Ultraplex II 2051, WX-CH2050 akku 1700mAh / 6.29Wh
In stock
- SKU
- CS-PWT205SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien kuulokkeiden kanssa:
Attune Aio 2050
Ultraplex II 2051
WX-CH2050
WX-CT2050
Ultraplex II 2051
WX-CH2050
WX-CT2050
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
2050BAT
2051BAT
PA12110026
WX-C2050BAT
2051BAT
PA12110026
WX-C2050BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-PWT205SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128050001 |
| Korvaa | WX-C2050BAT / 2050BAT / PA12110026 / 2051BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 60.37 x 40.32 x 14.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |