Panasonic A48AR, A48BL, A48NW akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kotipuhelimen kanssa:
A48AR
A48BL
A48NW
A48S
A48SL
KX-9280B
KXT9100
KX-T9100
KX-T9100BSXS
KX-T9100JT
KXT9150
KX-T9150
KX-T9150AR
KX-T9150BL
KX-T9150NW
KX-T9150S
KX-T9151/SL
KXT9200
KX-T9200
KX-T9200JT
KX-T9200NW
KXT9220
KX-T9220
KXT9250
KX-T9250
KX-T9250BL
XA45
A48BL
A48NW
A48S
A48SL
KX-9280B
KXT9100
KX-T9100
KX-T9100BSXS
KX-T9100JT
KXT9150
KX-T9150
KX-T9150AR
KX-T9150BL
KX-T9150NW
KX-T9150S
KX-T9151/SL
KXT9200
KX-T9200
KX-T9200JT
KX-T9200NW
KXT9220
KX-T9220
KXT9250
KX-T9250
KX-T9250BL
XA45
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kotipuhelimen alkuperäisakut:
KKJQ21AM40
KX-A45
P-P545
TYPE 45
KX-A45
P-P545
TYPE 45
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-P545CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142324 |
| Korvaa | KX-A45 / P-P545 / TYPE 45 / KKJQ21AM40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 65.15 x 56.25 x 18.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |