Panasonic 830P akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
831P
830P
824P
830P
824P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
PMBAK1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PAX830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039815 |
| Korvaa | PMBAK1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.90x 38.13 x 4.34mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |