Metabo BS 9.6, BS9.6, BSP9.6 Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BS 9.6
BS9.6
BSP9.6
BS9.6
BSP9.6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6.25471
6.31728
6.31746
6.31728
6.31746
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP960PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105572 |
| Mitat | 109.04 x 75.30 x 113.50mm |
| Korvaa | 6.25471 / ME-974 / ME974 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |