Makita 710 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
6224D
6224DW
6224DW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
7100
7120
7120
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKT710PX |
|---|---|
| EAN | 4894128058007 |
| Mitat | 88.51 x 77.50 x 102.84mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 7100 / 7120 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |