Makita 4076, 4076D, 4076DWR akku 3000mAh / 21.60Wh
calcActive())">
Makita 4076, 4076D, 4076DWR akku 3000mAh / 21.60Wh
In stock
- SKU
- CS-MKT076VX
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Makita imurien kanssa:
4076
4076D
4076DWR
4076DWX
4076D
4076DWR
4076DWX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita imurien alkuperäisakut:
810534-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-MKT076VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140559 |
| Korvaa | 810534-3 / 678150-5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 130.78 x 45.10 x 26.84mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |