Makita 4072D akku 3000mAh / 21.60Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Makita imurien kanssa:
4072D
4072DW
4072DW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita imurien alkuperäisakut:
678114-9
678132-7
678135-1
BCM-678135-1
678132-7
678135-1
BCM-678135-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-MKT072VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140481 |
| Korvaa | 678114-9 / 678132-7 / 678135-1 / BCM-678135-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 129.14 x 46.26 x 22.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |