Hitachi EB712S Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
NR90GC2
NR90GC3
D 10dB
D 10DC
DN 10DAT
DN 10DSA
DN 10DVA
DN 6DM
DN 7DT
DN 7DV
DS 7DV
FDS 7DVA
NR 90GC
NR WH 6DC
EB 7
EB 7B
EB 7G
EB 7M
EB 7S
FEB 7S
D10dB
D10DC
DN10DAT
DN10DSA
DN10DVA
DN6DM
DN7DT
DN7DV
DS7DV
FDS7DVA
NR90GC
NRWH 6DC
EB7
EB7B
EB7G
EB7M
EB7S
FEB7S
NR90GC3
D 10dB
D 10DC
DN 10DAT
DN 10DSA
DN 10DVA
DN 6DM
DN 7DT
DN 7DV
DS 7DV
FDS 7DVA
NR 90GC
NR WH 6DC
EB 7
EB 7B
EB 7G
EB 7M
EB 7S
FEB 7S
D10dB
D10DC
DN10DAT
DN10DSA
DN10DVA
DN6DM
DN7DT
DN7DV
DS7DV
FDS7DVA
NR90GC
NRWH 6DC
EB7
EB7B
EB7G
EB7M
EB7S
FEB7S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
EB712S
EB714S
325292
EB714S
325292
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB712PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074007 |
| Mitat | 105.30 x 52.80 x 65.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB712S / EB714S / 325292 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |