Gardena AP12 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena 2110
2150
2155
2165
2169
2170
2180
2185
2190
2220
2225
2252
2253
2255
2262
2263
2264
2150
2155
2165
2169
2170
2180
2185
2190
2220
2225
2252
2253
2255
2262
2263
2264
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
AP12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081197 |
| Mitat | 123.36 x 44.75 x 42.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | AP12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |