Gardena Accu90, 4-00.630.00 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Gardena Accu90, 4-00.630.00 Ni-MH 7,2 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA882PW
38,95 €
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri
Viimeistelyleikkuri
8804
8820
Viimeistelyleikkuri
8804
8820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu90
4-00.630.00
4-00.630.00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA882PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081678 |
| Mitat | 134.40 x 44.28 x 22.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | Accu90 / 4-00.630.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |