Gardena Accu6, 302835 Ni-MH 7,2 V akku 3600 mAh
calcActive())">
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri
Viimeistelyleikkuri ST6
Wolf Viimeistelyleikkuri; Bosch AGS
Viimeistelyleikkuri ST6
Wolf Viimeistelyleikkuri; Bosch AGS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu6
302835
302835
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA600PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081432 |
| Mitat | 89.20 x 69.22 x 22.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | Accu6 / 302835 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |