Gardena Accu4, TBGD430MU Ni-MH 4,8 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Gardena Accu4, TBGD430MU Ni-MH 4,8 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA400PW
32,95 €
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu4
TBGD430MU
TBGD430MU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA400PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081661 |
| Mitat | 88.70 x 45.60 x 22.55mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | Accu4 / TBGD430MU |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |