Einhell RG-CH 18 Li akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalujen kanssa:
RG-CH 18 Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell työkalujen alkuperäisakut:
RG-CH 18 Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-ECH180PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129523 |
| Korvaa | RG-CH 18 Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Mitat | 221.70 x 69.00 x 102.88mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |