BOSCH Somfy BD5000 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BOSCH älykotilaitteiden kanssa:
Somfy BD5000
Somfy BD6000
Somfy BD6000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BOSCH älykotilaitteiden alkuperäisakut:
E-BRLX620-1-NC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi älykotilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallis…
| SKU | CS-BSK620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057673 |
| Korvaa | E-BRLX620-1-NC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 13.2Wh |
| Mitat | 111.00 x 43.45 x 22.25mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |