Bosch IXO / Kärcher WV akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien puutarhatyökalujen kanssa:
Bosch:
06008331000600833102
0600833105
0603264600
06032A2000
0603968100
0603968102
0603977000
0603981000
6 LI
Ciso
GluePen
Grasscheren-Set Isio
Isio
ISO
IXO
PKP 3
PSR Select
PSR Select 3.6
PTK 3
PTK 3.6 Li
XEO
Einhell:
BG-CGBG-CG 3.6 LI
BT-SD
BT-SD 3.6/1 LI
N0E-3ET
N0E-3ET-3.6
RCG
RCG 3.6 Li
RT-SD
RT-SD 3.6/1 LI
Gardena:
08800-000.640.008801
8812
8829
LITHIUMENERGY 8801
Rasenkantenschere 8801
Strauchschere ContourCut 8829
Karcher:
WV1WV2
WV2 plus
WV2 premium
WV50 plus
WV70 plus
Skil:
2536 AC2536AC
WOLF Garten:
Power 60Power Finesse 30B
Power Finesse 30R
Power Finesse 50
Power Finesse 50B)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat puutarhatyökalujen alkuperäisakut:
Bosch:
Einhell:
Gardena:
08800-000.640.0008829-00.640.00
Accu60
Karcher:
Skil:
WOLF Garten:
INR18650)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi puutarhatyökalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvalli…
| SKU | CS-WGF300VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148104 |
| Korvaa | 334109 / 4007841334208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 10.73Wh |
| Mitat | 66.65 x 19.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |