Bosch GDS 18V Työkalun Akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
GDS 18V
GCM 18V-216
GCM 18V-305 GDC
GTS 18V-216
GKS 18V-68 C
GKS 18V-68 GC
GKT 18V-52 GC
GWX 18V-15 C
GWS18V-15C
GSB 18V-150 C
GDS 18V-1050 H
GDS 18V-1000
GBH 18V-45 C
GBH 18V-36 C
GBH 18V-34 CF
GSA 18V-LI C
GKM 18V-Li
GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw
GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw
GST 18V-LI S
GSR 18V-6
GSR18V110C
GCM 18V-216
GCM 18V-305 GDC
GTS 18V-216
GKS 18V-68 C
GKS 18V-68 GC
GKT 18V-52 GC
GWX 18V-15 C
GWS18V-15C
GSB 18V-150 C
GDS 18V-1050 H
GDS 18V-1000
GBH 18V-45 C
GBH 18V-36 C
GBH 18V-34 CF
GSA 18V-LI C
GKM 18V-Li
GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw
GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw
GST 18V-LI S
GSR 18V-6
GSR18V110C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
1600A016GB
ProCORE18V
ProCORE18V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BST216PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174325 |
| Mitat | 118.00 x 76.60 x 51.80mm |
| Korvaa | 1600A016GB / ProCORE18V |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |