Bosch BBHMOVE4, BBHMOVE6, BBHMOVE6/03 akku 3000mAh / 54.0Wh
calcActive())">
Bosch BBHMOVE4, BBHMOVE6, BBHMOVE6/03 akku 3000mAh / 54.0Wh
In stock
- SKU
- CS-BVE603VX
58,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch imurien kanssa:
BBHMOVE4
BBHMOVE6
BBHMOVE6/03
BBHMOVE6
BBHMOVE6/03
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch imurien alkuperäisakut:
FD9403
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-BVE603VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114796 |
| Korvaa | FD9403 / 00751993 / 751993 / GPRHC18SV008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Mitat | 105.20 x 66.50 x 43.80mm |
| Jännite | 18 V |
Customer Reviews
Laatu
5
Hinta
5
Suosittelen
5
MKL
Review by
Markku
Ensituntumalta akku on superhyvä! Ja ilmeisesti ns. tuore, koska tilattiin tehtaalta ja tuli minulle noin kuukaudessa.
Täysi kymppi akulle ja Suomen Akkukaupalle!!
Luulin jo että kyseinen imuri on kertakäyttöinen mutta SA pelasti. Mikkelissä kennotettuna vastaava akku olisi ollut n. 150,-€!
Todella asiakasystävällistä toimintaa, kiitos!
Täysi kymppi akulle ja Suomen Akkukaupalle!!
Luulin jo että kyseinen imuri on kertakäyttöinen mutta SA pelasti. Mikkelissä kennotettuna vastaava akku olisi ollut n. 150,-€!
Todella asiakasystävällistä toimintaa, kiitos!
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |