AEG Junior 3000 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG imurien kanssa:
Junior 3000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG imurien alkuperäisakut:
520104
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-AG3000VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059462 |
| Korvaa | 520104 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 66.00 x 45.00 x 24.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |