AEG Electrolux AG406 akku 2000mAh / 14.40Wh
calcActive())">
AEG Electrolux AG406 akku 2000mAh / 14.40Wh
In stock
- SKU
- CS-AGX406VX
29,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG imurien kanssa:
Electrolux AG406
ZB4106WD
ZB4106WD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG imurien alkuperäisakut:
90005510600
90016553200
90016584800
90016585000
AG406
AG406WD
AG4106
AG4108
90016553200
90016584800
90016585000
AG406
AG406WD
AG4106
AG4108
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-AGX406VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135029 |
| Korvaa | 90005510600 / 90016553200 / 90016584800 / 90016585000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 52.60 x 56.60 x 26.62mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |