AEG Classic 1, Liliput, Liliput AG1413 akku 3000mAh
calcActive())">
AEG Classic 1, Liliput, Liliput AG1413 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AG1413VX
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG imurien kanssa:
Classic 1
Liliput
Liliput AG1413
Liliput
Liliput AG1413
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG imurien alkuperäisakut:
520103
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-AG1413VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059455 |
| Korvaa | 520103 / 900055102 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 49.20 x 42.00 x 42.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |