AEG BFL 18, BHO 18, BKS 18 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG työkalujen kanssa:
BFL 18
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG työkalujen alkuperäisakut:
L1815R
L1830R
L1830R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RDD840PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082880 |
| Korvaa | L1815R / L1830R |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 124.60 x 88.10 x 46.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |