AEG AG64x akku 3600mAh / 17.28Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG imurien kanssa:
AG64x
Liliput vacuum cleaner
Liliput vacuum cleaner
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG imurien alkuperäisakut:
Typ75
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-AGP750VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096511 |
| Korvaa | Typ75 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 88.73 x 44.77 x 23.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |