Black & Decker työkalun KC9039 / KC9036 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black & Decker työkalun KC9039 / KC9036 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKC903PW
21,95 €
Black & Decker työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KC9039
KC9036
KC9036
Korvattavat Black & Decker työkalun alkuperäisakut
499055-04
3HR-4/5SC
3HR-4/5SC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black & Decker työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BKC903PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205616 |
| Korvaa | 499055-04 / 3HR-4/5SC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 64.60 x 34.30 x 30.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |