Black & Decker työkalun 9078 / 9078 Type 1 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black & Decker työkalun 9078 / 9078 Type 1 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS907PW
24,95 €
Black & Decker työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9078
9078 Type 1
9078 Type 1
Korvattavat Black & Decker työkalun alkuperäisakut
5102057-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black & Decker työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BPS907PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214854 |
| Korvaa | 5102057-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 65.10 x 33.50 x 27.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |