Black&Decker puutarhatyökalun GS500 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Black&Decker puutarhatyökalun GS500 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-BKG500VX
23,95 €
Black&Decker puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GS500
Korvattavat Black&Decker puutarhatyökalun alkuperäisakut
243150-01SV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-BKG500VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195603 |
| Korvaa | 243150-01SV |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 7.92Wh |
| Mitat | 66.40 x 35.30 x 22.10mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |