Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin SSC1000 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin SSC1000 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-BDC100VX
31,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SSC1000
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
478669-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BDC100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195580 |
| Korvaa | 478669-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 15.84Wh |
| Mitat | 60.70 x 44.20 x 36.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |