Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin HSV520J01 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin HSV520J01 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV520VX
51,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HSV520J01
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
HD5BFN-5023FB-WR-CE/71
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV520VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189312 |
| Korvaa | HD5BFN-5023FB-WR-CE/71 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 117.00 x 103.00 x 76.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |