Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin HNV215B / HNV215B12 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin HNV215B / HNV215B12 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-BKD215VX
38,95 €
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HNV215B
HNV215B12
HNV215B12
Korvattavat Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
EPP72L15D
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKD215VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213024 |
| Korvaa | EPP72L15D |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 74.50 x 45.00 x 23.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |