Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin FHV1200 TYPE 1 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin FHV1200 TYPE 1 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV120VX
34,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FHV1200 TYPE 1
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
INR18650-3S2P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV120VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203315 |
| Korvaa | INR18650-3S2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 137.00*36.50*19.20mm*2 |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |