Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin DV9610N / WD9610 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin DV9610N / WD9610 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV961VX
59,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DV9610N
WD9610
DV9610AN
DV9610ECN
WD9610ECN
WD9610
DV9610AN
DV9610ECN
WD9610ECN
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
90566793
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV961VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206903 |
| Korvaa | 90566793 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 106.40 x 87.30 x 53.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |