Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin DV7205 / DV7205N yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin DV7205 / DV7205N yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV720VX
31,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DV7205
DV7205N
Dustbuster Extreme 7.2V
Dustbuster DV7205N H2
DV7205N
Dustbuster Extreme 7.2V
Dustbuster DV7205N H2
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
ACN-DE7.2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV720VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188193 |
| Korvaa | ACN-DE7.2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 66.70 x 45.00 x 42.90mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |