Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin BDCD8GPA-QW / G9L72+ yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin BDCD8GPA-QW / G9L72+ yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BDC215VX
20,95 €
Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BDCD8GPA-QW
G9L72+
HNVC215B
HNVC220B
HNVD215J
HNVD215J00
PSA215B-QW
G9L72+
HNVC215B
HNVC220B
HNVD215J
HNVD215J00
PSA215B-QW
Korvattavat Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
EPPRF72L
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black+Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BDC215VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211068 |
| Korvaa | EPPRF72L |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 69.80 x 38.35 x 20.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |