Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin 15.6V DustBuster / CHV1510 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin 15.6V DustBuster / CHV1510 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV151VX
36,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15.6V DustBuster
CHV1510
CHV1510
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
90558173
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV151VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195610 |
| Korvaa | 90558173 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 31.2Wh |
| Mitat | 91.00 x 88.60 x 42.40mm |
| Jännite | 15,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |