Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin 14.4V DustBuster / PV1425N yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin 14.4V DustBuster / PV1425N yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BKV150VX
35,95 €
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
14.4V DustBuster
PV1425N
PV1425N
Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
HSD-SC1500P
90558174
90558174
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
| SKU | CS-BKV150VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195627 |
| Korvaa | HSD-SC1500P / 90558174 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 89.00 x 78.00 x 42.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |